Beruházási ügyintéző

Feladatok

  • Szállítói szerződéskötési és megrendelési folyamatok előkészítése, ellenőrzése
  • Beruházási menedzserrel szoros együttműködés
  • Partneri egyeztetések, kapcsolattartás
  • Prezentációk és riportok előkészítése egyeztetések, tárgyalások előkészítésében

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Amit kínálunk

  • Negyedéves mozgóbér
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást adunk munkatársainknak
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőséget
  • Dolgozói ajánlói programot, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!

Kapcsolat

Amennyiben szeretnél többet megtudni rólunk
látogass el a weboldalunkra: https://raba.hu/
kövesd Facebook karrier oldalunkat: https://www.facebook.com/RabaKarrier

A 125 évre visszatekintő járműipari tapasztalattal rendelkező RÁBA Nyrt. üzleti portfolióját három önálló, egymáshoz kapcsolódó üzletág alkotja: a Futómű, az Alkatrész és a Jármű üzletág.
A Rába Nyrt. székhelye a nyugat-magyarországi Győrben található.

Munka kategória: Szellemi munka
Munka típusa: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezzen erre a pozícióra

Engedélyezett fájltípusok: .pdf, .doc, .docx