Daraboló (gépi fémfűrészelő)

Rába Futómű Kft.│Határozatlan munkaidő│Teljes munkaidő

Feladatok

  • Szálanyagok darabolásának előkészítése
  • Daru kézi és emelő használata
  • Daraboló berendezés működtetése

Elvárások

  • Forgácsoló szakma vagy CNC
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Targoncavezetői, Daru kezelői engedélyek

Kapcsolat

Amennyiben szeretnél többet megtudni rólunk
látogass el a weboldalunkra: https://raba.hu/
kövesd Facebook karrier oldalunkat: https://www.facebook.com/RabaKarrier

A 125 évre visszatekintő járműipari tapasztalattal rendelkező RÁBA Nyrt. üzleti portfolióját három önálló, egymáshoz kapcsolódó üzletág alkotja: a Futómű, az Alkatrész és a Jármű üzletág.
A Rába Nyrt. székhelye a nyugat-magyarországi Győrben található.

Munka kategória: Fizikai munka
Munka típusa: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezzen erre a pozícióra

Engedélyezett fájltípusok: .pdf, .doc, .docx