TEAM vezető

Rába Futómű Kft.│Határozatlan munkaidő│Teljes munkaidő

Feladatok

  • Dolgozók irányítása, összefogása
  • Kapcsolattartás egyéb vezetőkkel, társszervezetekkel
  • Feladatok kiadása, és a teljesítés megkövetelése
  • Teljesítés feltételeinek kontrollálása (gép, anyag, szerszám, munkaerő)
  • Előírt utasítások betartatása
  • Dolgozók motiválása, fegyelem megkövetelése
  • Jelentések készítése

Elvárás

  • Közép/felsőfokú műszaki végzettség (Bsc.)
  • Vezetői tapasztalat
  • Célorientáltság
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Gyakorlati érzék
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Előny

  • Autóipar, járműipar területen szerzett vezetői munkatapasztalat

Kapcsolat

Amennyiben szeretnél többet megtudni rólunk
látogass el a weboldalunkra: https://raba.hu/
kövesd Facebook karrier oldalunkat: https://www.facebook.com/RabaKarrier

A 125 évre visszatekintő járműipari tapasztalattal rendelkező RÁBA Nyrt. üzleti portfolióját három önálló, egymáshoz kapcsolódó üzletág alkotja: a Futómű, az Alkatrész és a Jármű üzletág.
A Rába Nyrt. székhelye a nyugat-magyarországi Győrben található.

Munka kategória: Szellemi munka
Munka típusa: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezzen erre a pozícióra

Engedélyezett fájltípusok: .pdf, .doc, .docx